AFAD Personel Alım Sonuçları, AFAD Personel Alımı Ne Zaman Açıklanacak? AFAD Personel Alım Sonuçları Açıklandı Mı?

AFAD Personel Alım Sonuçları, AFAD Personel Alımı Ne Zaman Açıklanacak? AFAD Personel Alım Sonuçları Açıklandı Mı?

AFAD personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak? AFAD personel alımı sonuçları resmi açıklama ile 1749 AFAD personel alımı hakkında tüm güncel bilgiler özel haberimizde..

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı kısa ve bilinen ismi ile AFAD; personel alımı gerçekleştireceğini daha önce açıklamıştı. Adayların başvurularını gerçekleştirdiği ve sonuçların merak edildiği dönemde AFAD personel alım sonuçları açıklandı mı merak ediliyor.

Başvuru gerçekleştirilen tüm adaylar toplamda 1749 personelin istihdam edileceği AFAD personel alımı sonuçları ile ilgili en son gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Afad Personel Alımı

AFAD personel alımı için 18 – 27 Kasım tarihleri arasında başvuruları kabul etmiş ve toplamda 1749 personelin istihdam edileceğini açıklamıştı. Adaylar başvuruları gerçekleştirdikten sonra sonuçları büyük bir merakla bekliyorlar.

1101’i sözleşmeli arama kurtarma personeli olmak üzere çeşitli branşlarda gerçekleştirilecek personel alımlarının büyük çoğunluğunun yetiştirilmek üzere personeller olması da talebin bir hayli yüksek olmasına sebep olmuştu.

Kariyeri için AFAD personeli olmayı bir fırsat olarak gören binlerce aday 18 – 27 Kasım tarihleri arasında AFAD’ın personel alımı için başvurularda bulundu. Şimdi ise sonuçların ne zaman açıklanacağı bekleniyor.

E-devlet üzerinden gerçekleştirilen başvuruların sonuçları yine internet üzerinden ulaşılabilecek. AFAD il müdürlüklerinde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek personel bilgisi çok yakında AFAD’ın internet sitesinde gerçekleştirilecek duyuru aracılığıyla ulaşılabilecek.

0x0-1749-afad-personel-alim-sonuclari-afad-personel-alimi-sonuclari-ne-zaman-aciklanacak-afad-personel-alimi-sonuclari-aciklandi-mi-1639409159986.jpeg

AFAD Personel Alımı Sonuçları Açıklandı mı?

AFAD personel alımı başvuru sonuçları resmi olarak henüz ilan edilmedi. Adaylarla ile ilgili değerlendirme süreçleri devam ediyor.Personel alımına dair detaylı bilgilere Resmi Gazete’nin ilanlar bölümünden yada AFAD’ın resmi internet adresinden erişebilirsiniz.

Başvurular Değerlendiriliyor!

Gerçekleştirilen tüm başvurular öncelikle temel yeterlilik kriterleri göz önünde bulundurularak değerlendiriliyor. Eksik belge veya yanlış bilgi içeren başvurular doğrudan değerlendirmenin dışında bırakılıyor.

Sözlü sınava katılabileceklerin isimleri ise resmi internet adresi üzerinden yayınlanacak. Ayrıca e-devletin kariyer kapısı üzerinden adaylar başvuru bilgilerini görüntüleyebilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.