Bakan Mahmut Özer eşi havaalanına yetişmeyince İl Müdürünü Görevden Aldı İddiası

Bakan Mahmut Özer eşi havaalanına yetişmeyince İl Müdürünü Görevden Aldı İddiası

Bakan Mahmut Özer eşi havaalanına yetişmeyince İl Müdürünü Görevden Aldıİddiası

Diriliş Postası köşe yazarı Recep Yazgan" Milli Eğitim Şurası ve kantarın topuzu!" başlıklı yazısında Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer hakkında Bakan yardımcılığı döneminde eşinin bir il ziyareti sırasında havaalanına yetiştirilmesi krizinin hesabını, bakan olunca il müdürünü sorgusuz sualsiz görevden el çektirdiğini iddia etmiş fakat yazıda hangi il milli eğitim müdürü olduğunu belirtmemişti.

Mebpersonel.com olarak konu hakkında yaptığımız araştırma sonrası Recep Yazgan'ın iddiasında Bakan Mahmut Özer'in Bakan yardımcılığı döneminde eşinin havaalanına yetiştirmediği için bakan olduktan sonra görevden aldığı kişinin Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen olduğu bilgisine ulaştık.

Bu iddia hakkında şu ana kadar herhangi bir açıklama yapılmazken Bakan Mahmut Özer'in eşi Nebahat Özer'in hışmına uğrayan bir çok il müdürünün olduğu konusu da kulislerde konuşulurken konu hakkında tarafların açıklamaları olması halinde gelişmeleri siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.