MEB Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor.

MEB Personel Alımı Başvuruları Devam Ediyor.

Dün Başlayan MEB Personeli Alımı Başvuruları devam ederken .Meb Personel alımına (aşçı, Fizyoterapist) tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz.

Dün itibari ile (25.05.20215) başlayan MEB Personel alımı başvuruları yayınlanan duyuruya göre öncelikle 5 Kasım 2021 Cuma günü saat 23:59'a kadar yapılabilecek.

MEB hangi branşlarda personel alımı yapıyor?

MEB Personel alımı olarak 6.872 aşçı ve 260 Fizyoterapist alacak.MEB tarafından alınacak bu personel 4-B pozisyonunda sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

MEB Personel alımı için başvuru şartları nelerdir?

MEB alınacak personelden başvuru önceci Diploma veya e-Devlet üzerinden alınacak mezuniyet belgesi, Aşçı ve aşçı yardımcısı unvanına yapılan başvuru için istenilen sertifika veya belge istiyor.

MEB Personel Alımı Başvurusu Nereden ve Nasıl Yapılacak?

MEB Aşçı ve Fizyoterapist personel alımı için başvuruları 5 Kasım 2021 tarihine kadar e-devlet üzerinden online olarak alacak.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/ adresi üzerinden başvuru yapılacak.

MEB Aşçı , Fizyoterapist Personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak?

MEB tarafından yapılan personel alımı duyurusuna göre sonuçlar 12.11.2021 tarihinde https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden ilan edilecektir.

MEB Personel alımı için yayınlanan kılavuzun tamamını okumak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.