Yarın Kar Tatili Olan İller 20 Aralık 2021

Yarın Kar Tatili Olan İller 20 Aralık 2021

İşte yüz yüze eğitime ara verilerek yarın tatil olacak olan yerler…

Kış mevsimini yoğun bir şekilde yaşadığımız şu günlerde kar yağışları da etkisini göstermeye başladı. Yer yer yoğun bir şekilde devam eden kar yağışları hayatı da etkiliyor.

Kar yağışlarının yoğunlaştığı kimi yerlerde hayat normalleri kısıtlanmaya başladı. Yoğun kar yağışı olan yerler için akıllardaki soru ise kar tatilinin olup olmayacağı.

Kar yağışları ülkenin kimi yerlerinde hayatı etkilemeye başladı.

Buralarda yaşayan kişiler yarın kar tatili olup olmayacağını merak ediyor.

Yüz yüze eğitimin devam ettiği şu günlerde kimi yerlerde yüz yüze eğitime kar yağışları nedeniyle bir günlük ara verilecek.

İşte yüz yüze eğitime ara verilerek yarın tatil olacak olan yerler…

Karaman

Karaman'ın Başyayla ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullara yarın için 1 gün ara verildi.

Tunceli

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde okullar, bir gün süreyle tatil edildi.

Konya

Kar yağışı nedeniyle Ahırlı, Altınekin, Akören, Bozkır, Beyşehir, Çeltik, Doğanhisar, Derbent, Derebucak, Hadim, Hüyük, Ilgın, Meram, Karatay, Selçuklu, Seydişehir, Sarayönü, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde yarın olmak üzere yüz yüze eğitime bir günlük ara verildi.

Kar yağışları nedeni ile yarın eğitime ara verilecek yerler şu an için bu şekilde açıklandı.

kar-3.jpg Kar yağışının devam ettiği diğer yerler için ise henüz bir açıklama yapılmadı. Konya, Karaman ve Tunceli’ nin belirtilen ilçelerinde yarın kar yağışları nedeni ile yüz yüze eğitime bir günlük ara verilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.