Memur Sen'den Kamu Sen'e suç duyurusu

Memur Sen'den Kamu Sen'e suç duyurusu

Memur Sen'den Kamu Sen'e suç duyurusu

Sağlık Sen yetkilileri, Türk Sağlık Sen yöneticileri hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunulacak.

Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı, usulsüz nöbet ücretleri ile ilgili Türk Sağlık Sen yönetim kurulunda bulunan bazı kişilere dair yarın itibari ile savcılığa suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

Konuya ilişkin Sağlık Sen Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı'nın paylaşımı şöyle;

Biz Ne diyoruz?

Siz Ne anlıyorsunuz.

İYİ ki Hukuk var İYİ ki disiplin soruşturması var....

Biz ne diyoruz, siz ne diyorsunuz!! Diyoruz ki yönetim kurulu üyesi arkadaşlarınız usulsüz şekilde nöbet parası alıyor, diyoruz ki nöbet çıkışı gününe mesai yazdırıp o mesaiyi de gidip evinde uyuyarak geçiriyor, diyoruz ki kamu zarara uğratılıyor ve üyesinin hak ve menfaatini savunması için verilen izni kendi şahsi çıkarları için kullanıyorlar. Hani en devletçi en milliyetçi sizken! sizi bile bu günaha ortak ediyorlar. Ama siz diyorsunuz ki yok fetö yok israil. Fetöyle olan mücadelemde ve üstüme atılan iftiralarda savcılığın *tertemiz* kağıdını alan ender insanlardanım ama sizin sohbetlere giden ağababalarınızdan ses seda yok ve bunlardan haberiniz yok gibi davranmayı bence bırakın. Markette ki ürünler ilgili yapılan açıklamayı kaçırdı iseniz yeniden sizlere göndereyim. Şimdiye kadar 4375 üyemizin, binlerce lira aile bütçesine katkı yapmış bir projeyi ağzınıza dahi almayın. Milliyetçi damardan şov yapıp IYI günler geçirdiniz ama artık o dönem bitti. Siz o yönetim kurulu üyeleriniz ile ilgili cezayı vermezseniz hukuk zaten verecektir. Geçmişe dönük tüm usulsüzlükler devletçi görünen yönetim kurulu üyelerinizin cebinden alınıp yeniden devletin kasasına girecek. Bakalım o gün ceza alan bu kişilerin hala arkasında durabilecek misiniz, merakla bekliyoruz ve göreceğiz.

Yönetim Kurulu adına

Şube Başkanı
Mehmet Ali Arayıcı

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum