Bakan Tekin Sosyal Medyayı Etkin Biçimde Kullanıyor Mu?

Bakan Tekin Sosyal Medyayı Etkin Biçimde Kullanıyor Mu?

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Bakan Tekin Sosyal Medyayı Etkin Biçimde Kullanıyor Mu?

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin son zamanlarda sosyal medyada aktif katılım gösteriyor. Bakan Tekin X sosyal medya hesabını aktif olarak kullanarak paylaşımlarda bulunuyordu. Son zamanlarda ise instagram sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu. Paylaşımlarında genellikle öğrencilerle geçirdiği zamanlardan kesitler bulunuyor.

İnstagram sosyal medya platformunu yoğunlukla 18-24 yaş aralığındaki gençler kullanıyor. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin gençlere yönelik paylaşımlarını İnstagram resmi hesabından üzerinden yapıyor.

Bakan Tekin gönderilerine yapılan yorumlara da kayıtsız kalmıyor. Öğrencilerin istekleri ve atama bekleyen öğretmenlerin taleplerine sosyal medya üzerinden yanıt verdi. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin paylaşımlarıyla kamuoyunu bilgilendirirken, vatandaşlarla da iletişim kurmuş oluyor. Yapılan yorumların incelenmesi bilgi toplamak ve geri bildirim verebilmek için kritik rol oynuyor. Bakan Tekin'in yaptığı paylaşıma düştüğü notta bunu kanıtlar nitelikte;

"Kıymetli Gençler; düşüncelerinize saygı duyuyor, problemlerinizi önemsiyor ve emeklerinizin karşılığını tam olarak almanızı istiyoruz.

Aldığımız her kararı sizleri daha iyi bir geleceğe hazırlamak için hayata geçiriyoruz.

Sevgiyle kalın evlatlarım"

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum