Bakan Yusuf Tekin'den Öğrencilere Davet!

Bakan Yusuf Tekin'den Öğrencilere Davet!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den Öğrencilere Davet...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tüm kademelerde düzenlenecek "Yıl Sonu Faaliyet Haftası" etkinliklerine davet etti. İşte o paylaşım:

"2023-2024 eğitim öğretim yılının son haftasında, tüm kademelerde "Yıl Sonu Faaliyet Haftası" ile keyifli ve eğitici bir şekilde yaz tatiline girmeye hazırlanıyoruz. Yıl Sonu Faaliyet Haftası ile öğrencilerimiz, ders kitaplarının ötesine geçerek farklı alanlarda becerilerini geliştirme, yeni şeyler keşfetme ve eğlenerek öğrenme imkânı bulacaklar. Bu hafta boyunca sanatsal, kültürel, sportif ve bilimsel faaliyetler başta olmak üzere birçok etkinlik öğrencilerimizi bekliyor olacak.

Bugün itibariyle başlayacak olan bu özel haftada, tüm öğrencilerimizi aktif katılıma ve coşkuyla bu etkinliklere dahil olmaya davet ediyorum. Öğrencilerimizi yıl boyunca göstermiş olduğu emek ve özveri için tebrik ediyor, eğlenerek öğrenilen bir hafta olmasını diliyorum."

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.