İl Milli Eğitim Müdürü ile okul müdürü arasında skandal tartışma

İl Milli Eğitim Müdürü ile okul müdürü arasında skandal tartışma

İl Milli Eğitim Müdürü ile okul müdürü arasında skandal tartışma

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Necati YENER'in, bir okul ziyaretinde Sivaslılara hakaret etmesi vatandaşların tepkisine neden oldu. Büyüksivas.com'da yer alan haberde, olayın Kadıburhanettin İlkokulunda yaşandığı iddia ediliyor.

Büyüksivas.com'da, Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Necati YENER'in, il müdür yardımcısı İbrahim Demir ile Kadıburhanettin İlköğretim Okulu ziyaretinde yaşananlar şöyle aktarılıyor;

OKUL MÜDÜRÜ, İL MÜDÜRÜNÜ KARŞILAMADI

Sivas Kadıburhanettin İlköğretim Okulu müdürü Bahattin Gülez'in Milli Eğitim Müdürü Necati Yener'i kapıda karşılamaması gerginliğin fitilini ateşledi. .

Milli Eğitim Müdüründen Sivaslılara hakaret: " Siz Sivaslılar Hep Böyle Kaba mısınız?"

Bu durum üzerine, Sivaslı Bahattin Gülez ile Malatyalı Necati Yener arasında tartışma çıktı Tartışma sırasında Necati Yener'in okul müdürü Bahattin Gülez'e " Siz Sivaslılar Hep Böyle Kaba mısınız?" dediği iddiaları üzerine ortam daha da gerildi. Bu sözler , ziyarete katılan diğer yetkililer ve Sivaslılar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

Kaynak: kamubiz.com

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

6 Yorum