Kadın Müdür Yardımcısı Öğrenci Yakını Tarafından Darp Edildi

Kadın Müdür Yardımcısı Öğrenci Yakını Tarafından Darp Edildi

Kadın Müdür Yardımcısı Öğrencinin Ablası Tarafından Darp Edildi

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nde öğrencisi E.Y.’nin velisi olarak gelen ve aynı okuldan geçen yıl mezun olan H.Y. müdür yardımcısı Gülşah Tekin'i darp etti. Tekin'in boğazında kanama ve morarma oldu. Tekin, hastaneye giderek darp raporu aldı.

22 Mayıs günü gerçekleşen olayda bir süredir arkadaşlarını tehdit ettiği öne sürülen E.Y., temizlik yapıldığı sırada okulun tuvaletini kullanmak istedi. Görevli ise temizliğin devam ettiğini, kısa süre sonra kullanabileceğini söyledi. Bunun üzerine E.Y., görevliye tehdit ve hakarette bulundu. Bunun üzerine görevli de müdür yardımcısı Gülşah Tekin’e giderek durumu anlattı.

ABLA HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

E.Y. velisi olarak ablası H.Y.’yi çağırdı. Tekin anne veya babalarını çağırmasını söyledi. Bunun üzerine H.Y., Tekin’in boğazını sıkıp, tırnaklarını geçirip duvara ittirdi. Tekin’in yardımına mesai arkadaşları yetişti.

Durumun bildirilmesiyle okula gelen polis ekibi, Tekin’in şikayetçi olması üzerine H.Y.’yi polis merkezine götürdü. Boğazında kanama ve morarma olan Gülşah Tekin, hastaneye giderek darp raporu aldı. 3 gün iş göremezlik raporu alan Tekin, savcılığa giderek H.Y. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kaynak: halktv.com

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.