Okul sütleri hazır!

Okul sütleri hazır!

İlköğretimde eğitim gören çocuklara ücretsiz dağıtılacak 'Okul Sütleri'nin ihaleleri tamamlandı ve ihaleyi alan firmalar, üretimlerine başladı

 Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkililerinin alacakları numuneler in tahlil ve analizleri sonucunda, onların direktifleri doğrultusunda dağıtıma başlayacağız. Bizim almış olduğumuz Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesindeki okullarda ikinci öğretim dönemi başladığında çocuklarımız sütlerini sıralarında bulacaklar" dedi. Lüzumsuz tartışmalar Geçtiğimiz yıl okul sütleri konusunda yaşanan tartışmaların bu sefer yaşanmamasını dileyen Güldüoğlu, "Çünkü geçtiğimiz yıl çok lüzumsuz, aslı olmayan tartışmaların içine girilerek, bu güzel proje amacından saptırılmak istendi" diye konuştu.

GÜNEYDOĞU Anadolu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesindeki okullara dağıtılacak okul sütlerinin ihalesini alan 3 firmanın ortak girişimi olan grupta bulunan Gülsan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Güldüoğlu, "Okul sütü ihalesine biz Gülsan Gıda olarak, 2 firma ile grup olarak girmiştik ve ihale sonuçlandı. Önceki gün de sözleşmemizi imzaladık. Üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.