İlçe Milli Eğitim Müdürü İstifa Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İstifa Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İstifa Etti.

Hatay Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ istifa etti. Konuya ilişkin Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim YANIK'ın açıklaması şöyle:

Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü'nün görülen lüzum üzerine istifa ettiği söyleniyor.

Bana göre adam gibi işini yapmaya çalışıyordu, dürüst bir bürokrattı üzüldüm.

Arsuz İlçe olduğundan beri Millî Eğitim burda bir türlü dikiş tutmadı.

Hep aynı terane...

Yerine kimi atarlarsa atansınlar oradaki Malum yapı, gelen Meslektaşımızı kendilerine biat etmediği usulsüz işler yapmadığı sürece calıştırmayacak yani gelenide huzursuz edecekler.

Ordaki Malum yapı dağıtılmadığı sürece gelen her kim olursa olsun kısa bir süre sonra görülen lüzum üzerine istifa etmek zorunda kalacak.

Türkiye’nin Eğitim konusunda ki en hassas yerlerinden biri olan Arsuz eğitimi kaybetmeye devam edecek.

İnsallah benim sesimi duyan olurda oraya "kibar nazik değil, eli maşalı" bir müdür atarlar...

Malum yapi ancak bundan anlar.

Ramazan DÖNMEZ kimdir?

1974 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İskenderun’da tamamladı. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Yüksek Lisansı Mustafa Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Coğrafya dalında 2018 yılında tamamladı. Göreve atandığı yıldan itibaren değişik kurumlarda öğretmen ve yönetici olarak görev yaptı. Samandağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nde 2014-2016 yılları arasında Şube Müdürü olarak görev yaptı. 12 Aralık 2016 tarihinden itibaren Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başladı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.