Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat  Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atandı.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atandı.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Atandı.

Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Mardin'de kısa bir süre içerisinde eğitim alanında yapılan çalışmalar ile adından söz ettiren Memet Polat'ın yerine ise Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir atandı.

Memet POLAT-Kimdir

02160055-memetpolat1.jpg
1970 yılında Adıyaman ilinin Besni ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Besni ilçesinde tamamladı. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Yüksek Okulu Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Zonguldak ilinin Yenice ilçesine bağlı Kayaarkası köyünde müdür yetkili öğretmen olarak göreve başladı. 1994 ile 2009 yılları arasında Adıyaman ilinin Besni ilçesindeki çeşitli okul ve kurumlarda öğretmen ve yönetici olarak çalıştı. Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu İlköğretim Müfettiş Yardımcılığı Sınavı’nı kazanarak 2009 yılında Mardin iline İlköğretim Müfettiş Yardımcısı olarak atandı. Mardin ilinde Maarif Müfettişi olarak görev yapmakta iken 2016 yılında Bakanlık Maarif Müfettişi olarak atandı.

02.02.2021 tarihinde Mardin İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Memet POLAT, evli ve 5 çocuk babasıdır.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.