MEB Personeli Genel Müdürünün Gündeminde Alan Değişikliği Konusu yok.

MEB Personeli Genel Müdürünün Gündeminde Alan Değişikliği Konusu yok.

MEB Personeli Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik'in Gündeminde Alan Değişikliği Konusu yok.

Binlerce öğretmen büyük bir sabırsızlıkla MEB tarafından 2021 Alan değişikliği takviminin açıklanmasını bekliyor .Uzun zamandan beri mebpersonel.com sitemize gerek e-mail,twittter v.b. iletişim kanallarından alan değişikliği konusunun gündeme getirilmesi ve MEB'in bu konuda artık bir açıklama yapması gerektiği yönünde binlerce mesaj gelmekte ve bizlerde bu talepler doğrultusunda alan değişikliği konusu gündeme getirmeye çalışıyoruz.

Alan değişikliği konusunda eğitim sendikaları da her platformda MEB'in alan değişikliği konusunda 2021 alan değişikliği takviminin açıklanıp sürecin başlamasını dile getiriyor.

Yetkili sendika ile MEB tarafından yapılan Kurum İdari Kurulu (KİK) Ekim 2021 toplantısında "2021 yılı içerisinde öğretmenlerin alan değişikliği iş ve işlemlerine ilişkin kılavuz ve duyuru yayınlanmalı; alan değişikliği işlemleri atama takvimine dâhil edilmelidir." maddesi ile imza altına alınmıştı.

MEB Personel Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik ,Öğretmenler ile ne zaman ilgilenecek.. haberimizde MEB Personel Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik'in göreve geldiği günden bu yana bir çok sorunun biriktiğini ve çözüm bulamadığını ve sürecin uzatıldığını ve öğretmenlerin her anlamda mağdur olmaya başladığını dile getirmiştik .

Alan değişikliği takvimini ve süreci başlatacak olan Genel Müdürlük MEB Personel Genel Müdürlüğüdür.

Bu kadar gündemde olan bir konu için şu ana kadar tek bir açıklama ve gelişmenin olmaması konusunu da göz önüne alırsak MEB Personeli Genel Müdürünün Gündeminde Alan Değişikliği Konusu olmadığını ifade edebiliriz.

Şayet Genel Müdür Fehmi Rasim Çelik hayır gündemiz de alan değişikliği var diyorsa bu konuda açıklama yapmalıdır.

Özetle Sayın Genel Müdür Fehmi Rasim Çelik'e, Bakan beyden sonraki en etkili makamda olduğunu, MEB Personel genel müdürlüğüne gelmesinde kendisine referans olanların işlerini takip etme yeri olmadığını hatırlatırken bu konuda da ayrıntıları sonraki haberlerimizden takip edebilirsiniz..

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.