30 bin ek kadronun 7 Temmuzdan önce yapılmasını talep ediyoruz.

30 bin ek kadronun 7 Temmuzdan önce yapılmasını talep ediyoruz.

30 bin ek kadronun 7 Temmuzdan önce yapılmasını talep ediyoruz

 Sayın yetkililer;

Geçtiğimiz hafta AK PARTİ Plan ve Bütçe komisyon üyesi Sn. Vedat Demiröz Tv 24’te katılmış olduğu bir programda
‘’ 40 bin öğretmen kadrosu var ayrıca ona ek olarak önergeyle 30 bin ilave kadro teklifte var. Böylece 70 bin öğretmen ataması olacak ‘’ dedi.

Videonun linki : http://www.mebpersonel.com/70--bin-ogretmen-atayacaz-video,41.html

İşte madem böyle bir teklif var, madem 30 bin ek öğretmen kadrosu istendi. Sizlerden ricamız bu atamayı sınav öncesi yani 7 TEMMUZ 2012 KPSS’ den önce bizlere yani 2010-2011 yılından beri yaşanılan atama sıkıntılarının mağdurlarına yapılmasını sağlamanızdır.

Sizler belki bu 70 bini Ağustosta yapsak da , 40 bini Ağustosta 30 bini sonra yapsak da aynı diye düşünebilirsiniz. Ama öyle değil işte. Bizler bugüne kadar zaten yeterince mağdur olduk ve bu atama sınavdan sonraya sarkarsa bizlerin önüne yine birçok insan girecek, bizler atanacağız diye ders de çalışamadık. Çünkü sizlerin bizlere söylediği : ‘’ HAZİRANDA atama olacak, çalışmalar sürüyor ‘’ sözlerinize inandık,sizlere güvendik. Yüksek puanlarımıza, başarılı sıralamalarımıza rağmen bu sene atamamız olmadı. Bu 30 binlik ek kadro bizlerin hakkıdır.

Yaklaşık 5 aydır sizlere sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Zaman zaman sizlere rahatsızlık verdiğimizi düşünebilirsiniz ama biz sizi rahatsız etmek istemedik, sadece haklılığımızı anlamanızı istedik,bizlere yardım edecek olan kişiler olarak sizleri gördük. Bu uğurda maddi-manevi sarsıldık. En son koruma ve polis engellerini aşarak başbakanımıza Mersinde mektup dahi verdik ve kendisi gözyaşlarımıza dayanamayıp mektubumuzu gömleğinin cebine koyarak bizlere bir kez daha umut oldu. Sizlerden gelecek hayırlı bir haberi ellerimiz yüreğimizde heyecan, korku, stres, sıkıntıyla bekliyoruz.
30 bin ek kadronun 7 Temmuzdan önce yapılmasını talep ediyoruz, aksi halde yüksek puanlarımız yanacaktır. Geçmiş yıllarda da haziran ve temmuz aylarında atama yapılmışken bu denli haksızlığa uğramış gençlere,2010dan beri hakkı yenen bu gençlere bu atamayı sizler de çok görmeyiniz lütfen. Bizleri anlayacağınızı, arkamızda durup bu atamayı sınav öncesi yaptıracağınızı düşünüyoruz.

Saygılarımızla

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14 Yorum