Başbakan sesimizi değil çığlığımızı duyuyor.

Başbakan sesimizi değil çığlığımızı duyuyor.

Şubatçılar grubu Ankara Abdi İpekçi Parkındaki oturma eyleminin 11. gününde Tv 8 'de Erkan Tan'la Başkent Programında Şubat ayında neden 30 bin öğretmen atamasının yapılması gerektiğini anlattılar.

 Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması için Başbakadan 5 dakikalık randevu almak için 11 gündür Ankara Abdi İpekçi Parkında oturma eylemi gerçekleştiren öğretmenler Tv 8 'de Erkan Tan'la Başkent Programında  neden Şubat ayında 30 bin öğretmen ataması yapılmasını gerekçeleri ile anlattı.


Atama bekleyen öğretmenler Başbakanla sadece 5 dakika görüşmek istediklerini , ve bu görüşmede Başbakana süpriz bir hediyeyi takdim edeceklerini , Başbakanın seslerini değil çığlıklarını duyduğunu  ve  başbakanın bu randevuyu vereceğini Abdi İpekçi Parkında  oturan  30-40 kişi olmadıklarını  Şubatçılar gurubu  olarak 50 bin kişi olduklarını   üşüdüklerini ama  kendilerini   ısıtacak  tek şeyin  başbakanın  şubat ayında 30 bin öğretmen atayacığız  sözü olacağını başka birşeyin  kendilerini sıtamayacağını  ve öğretmenlerin yerinin sokaklar olmadığını  okullar olduğunu ve 120 bin  öğretmen açığı varken bu açığın şubat ayında en azından 30 bin öğretmen ataması yapılma gerektiğini ve şubat ayında 30 bin öğretmen atamasını  yapılacağını inandıklarını kimsenin kendikerini gözden çıkaramayacaklarını söylediler.


İşte O açıklamaların tamamı Mebpersonel.com farkıyla sizler ile HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

61 Yorum