Fatih Portakal, Atanamayan Öğretmenler Yine Seslerini Duyurmaya Başladı

Fatih Portakal, Atanamayan Öğretmenler Yine Seslerini Duyurmaya Başladı

Fox Tv Türkiye Ses Ver Programı Sunucusu Fatih Protakal'a mağdur öğretmenler tarafından gönderilen 2012 Kpss den önce 28 bin öğretmen atanmalı e-mailini okuyarak yorumda bulundu.Video İzle

 Fatih Portakal Özet olarak şunları söyledi  "Öğretmenler yine seslerini duyurmaya başladılar . Fatih Bey , ataması yapılmayan öğretmenlere verilen sözler tutulmadı KPSS 2012 den Önce 28 bin  atama daha istiyoruz .  

 
 Baksanıza Akşam gazetisinde bir haber vardı yanlış hatırlamıyorsam protokol imzlanmış İstanbulda ki okullar  akşam 21'e kadar açıkmış.


 
Şimdi öğretmene ihtiyaç var neticede gün boyu ırgat gibi çalıştıramasınız öğretmenleri ,onaların da belli bir çalışma süresi var yani yeni  öğretmenlerin alınması gerekiyor gibi bir izlenim var .


   İşaallah yeni öğretmen alırlar yani mevcut kadroya ben daha çok iş yaptırırım yani emek sömürcülüğü , olursa bu iş yürümez öğretmenlerde isyan eder.

Videoyu  Aşağıda İzle  www.mebpersonel.com Özel Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.