MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Öğretmen atamaları sorununa neşter vurulmalıdır.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Öğretmen atamaları sorununa neşter vurulmalıdır.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Öğretmen atamaları konusunda önemli açıklamalarda bulundu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda Öğretmen atamaları konusunda önemli açıklamalarda bulunarak “Atanamayan Öğretmen Sorununa Neşter Vurulmalıdır”açıklamasında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin o açıklaması

Öğretmen köklü nesilerin mimarıdır. Öğretmen bir şahıstan şahsiyet çıkaran, hamlığı olgunlaştıran sanatkarlardır. Yarın öğretmenler gününü kutlayacağız. Sorunlarını samimiyetle ele almak, empatiyle onları anlamak, beklentilerini karşılamak durumundayız. Elbette yılın sadece bir gününe sıkıştırıp o gün hatırlamak doğru olmaz. Öğretmenler eğitim sisteminin en temel öğesidir. Sonsuz öğretmen sorunsuz eğitim ve öğretim demektir. Kirasını nasıl ödeyeceğini, borç yükünün altından nasıl kalkacağını düşünen öğretmenin başarılı olması mümkün değildir. Geleceğimizden tasarruf edemeyeceğimize göre hiç bir hakkı esirgeyemeyiz. Atanamayan öğretmenler konusuna neşter vurulmalı ve artık ortadan kaldırılmalıdır.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.