ÖSYM cevap kağıtlarını Yayınlayacak Mı ?

ÖSYM cevap kağıtlarını Yayınlayacak Mı ?

ÖSYM cevap kağıtlarını Yayınlamalı

    Mebpersonel.com olarak  Sosya Bilgiler Öğretmeni Zeynep  YÖNEZER'in ait  sınav sonuç kağıdını  Kpss Sonucunu Görünce Şok Oldu haberimizde yayınladıktan sonra  sınava  giren bir çok kişiden sınav sonuç kağıtlarında testlerdeki doğru yanlış sayısı , işaretlenen soru sayısı gibi bir çok konuda bekledikleri sonuçlardan farklı sonuçlar ile karşı karşıya kaldıkları yönünde mesajlar alıyoruz.

Sitemize  yüzlerce gelen mesajlardan sadece  bir kaç  mesajı sizler ile paylaşıyoruz .

ben makine mühendisiyim ve kpss den 90 gibi bir net beklerken 10 doğru 46 yanlış genel yetenekten, 8 doğru 45 yanlış genel kulturden geldi isterseniz fotoğrafı da ulaştırabilirim size. bunu yayınlayacağınızdan hiç şuphem yok. teşekkürler.

eğitim başta olmak üzere ilk sınavdan da netlerim eksik eğitimden 15 yanlış beklerken 30 a çıkarmışlar.. sınavım iyi geçmişti cevaplarıma bakmıycaktım allahtan kitapçıklar çıkınca kontrol etmişim. yoksa bunlara kalsak bizim hakkımızı çatır çatır yiyecekler..

ösym nin, '57 soruyu hafızasında tutmuşlar' dediği elemanlar kadar süper zeki olmasak da allah' a şükür hafızam sağlam ne yaptığımı çok iyi hatırlıyorum. ben en kötü ihtimalle hesapladım gy 40-11 gk 42-18 olması lazımken ösym hesaplamış 37-14 , 40-20. cevap kağıtlarının yüklenmesini bekliyorum. eğer oynama varsa belli olur.


Ösym bu tür iddaların önüne geçmesi için Sınava giren  herkesin cevap kağıdını en kısa sürede yayınlayıp sınava girenlerin cevap kağıtlarını görmelerini sağlamalıdır. 

Ösym cevap kağıtlarını yayınlamasıyla  herkes cevap kağıdını görecektir ve  bir yanlışlık varsa bunu görecektir zaten bir yanlışlık yoksa bu türdeki iddaların hepsi son bulacaktır. 

   Bu iş uzarsa bir çok kişi mağdur olacaktır. Cevap kağıtlarını inlecenmesi için Dilekçe verenler için sonuç  bekleme süresi uzun sürecektir ve  özelikkle öğretman atamaları başlamadan bu sorun çözülmediğinde mağduriyet artacaktır.İşin Özeti  Ösym Cevap Kağıtlarını Bir An önce Yayınlamadır.

www.mebpersonel.com Özel Haber

2012 Ağustos Öğretmen Atamaları Bilgi Paylaşma Facebook Sayfası www.facebook.com/ogretmenatama adresinden takip edebilirsiniz   

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum