Oturma Eylemine Destek Vermeyen Sendikalar

Oturma Eylemine Destek Vermeyen Sendikalar

Atama Bekleyen Öğretmenler Şubat'ta 30 bin atama konusunda başbakandan randevu almak için başlatıkları oturma eylemi 3. günü doldurdu.

 Ankara'nın ayaz gecelerine rağmen   Şubat'ta  30 bin  öğretmen ataması yapılması için Başbakan Erdoğan'la görüşmek isteyen öğretmenlerin  Abdi İpekçi Parkında başlatıtkları oturma eylemi 3.gününü doldurdu .

 

T
ürk Eğitim Sen,  Anadolu Eğitim Sen Ve Eğitim İş Sendikaları  dışından  Genel Merkezleri Ankara'da bulunan   ve  üye sayıları onbinleri hatta yüzbinleri aşan  Eğitim Bir Sen - Eğitim Sen- Aktif Eğitim Sen  temsilcileri  Abdi İpekçi Parkına gidip kameralar önünde oturma eylemini gerçekleştiren öğretmenleri ziyaret edip desteklerini  sunmayacaklar mı?


Türkiye'nin dört bir yanından ideolijileri ne olursa olsun bir araya gelebilen ve   sadece hakları olan Şubat'ta 30 bin öğretmen ataması konusundan Başbakandan randevu almak için  oturma eylemini gerçekleştiren öğretmenleri diğer sendikalar Abdi İpekçi Parkına gidip   kameralar önünde destek verdi diye  ideolojik kaygılar uğruna  kameralar önünde  ziyaret etmiyorlarsa ki böyle olduğunu düşünüyoruz yoksa tersi bir durumda şu ana kadar  Eğitim Bir Sen - Eğitim Sen- Aktif Eğitim Sen'in kamelar önünde destek mesajlarını duymuş olurduk.

Eğitim Bir Sen - Eğitim Sen- Aktif Eğitim Sen'in  temsilcilerinin  tıpki atama bekleyen öğretmenler gibi ideojik kaygılardan sıyrılıp şubat'ta 30 bin öğretmen  ataması  Abdi İpekçi Parkında Oturma Eylemi Gerçekleştiren öğretmenleri   kameralar önünde Mutlaka Ziyaret edip desteklerini sunmaları gereklidir. 

Mebpersonel.com olarak Eğitim Bir Sen - Eğitim Sen- Aktif Eğitim Sen yetkililerinden     atama bekleyen öğretmenler adına ricamız  en kısa zamanda Abdi İpekçi Parkına Giderek Ayaz Gecelerde Soğukta Bekleyen Öğretmenlere verecekleri destek mesajları ile  tüm atama bekleyen öğretmenlerin  kalplerini ısıtacaktır.

Unutulmamalıdır ki bu öğretmenler  elbette bir gün atanacaktır ve onlarda bu günleri unutmayacaktır..

Mebpersonel.com olarak gelişmeleri takip edip oturma eylimine destek veren sendikaların haberlerini yapmaya devam edeceğiz.


        Özel Haber 

Oturma Eylemine Destek Vermeyen Sendikalar

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.