Okul Müdürü ve Öğretmenlerin Dikkatine MEB'den Önemli Duyuru

Okul Müdürü ve Öğretmenlerin Dikkatine MEB'den Önemli Duyuru

Okul Müdürü ve Öğretmenlerin Dikkatine MEB'den Önemli Duyuru

Okulların norm kadro güncelleme işlemleri 11 ila 18 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılmıştı.

Bakanlık Personel Genel Müdürlüğü 18 ekim itibariyle yeni bir yazı yayımlayarak norm kadro güncelleme işlemlerinde yapılan hataların düzeltilmesi için 4 gün süre verdi.

Öğretmen ve okul yöneticileri bu yazı ile birlikte norm durumlarını kontrol ederek olası bir yanlışlığa mahal vermeden mağduriyet oluşmaması için varsa yanlışlık gerekli düzelmeleri yapmalıdır.

Resmi yazıda şu ifadelere yer verildi:

"Bu bağlamda eğitim kurumu müdürlükleri "Kurum Bilgileri, Öğrenci Bilgileri ve Norm Bilgileri" ekranlarına yansıtılan verileri inceleyerek varsa değişiklikleri (şube, ders yükü vb.) gerekçeleri ile birlikle "Norm Kadro Düzeltme Çizelgesi Ek-5" formu düzenlenerek 19.10.2021-22.10.2021 tarihleri arasında Bakanlığımıza ivedilikle gönderilmesi halinde gerekli inceleme yapıldıktan sonra yeniden değerlendirilecektir."

MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.