Aktifsen Ağrı Temsilciliği'nden Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Aktifsen Ağrı Temsilciliği'nden Türk Eğitim-Sen'e ziyaret

Aktif Eğitimciler Sendikası İl Temsilcisi İrfan Ölmez ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Türk Eğitim -Sen Ağrı şubesine nezaket ziyareti düzenledi.İrfan Ölmez, sendikanın kuruluşundan bu güne kadar ki sürede Türkiye'nin 4. büyük...

Aktif Eğitimciler Sendikası İl Temsilcisi İrfan Ölmez ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Türk Eğitim -Sen Ağrı şubesine nezaket ziyareti düzenledi.

İrfan Ölmez, sendikanın kuruluşundan bu güne kadar ki sürede Türkiye'nin 4. büyük eğitim sendikası durumuna geldiklerini, çalışmaların Ağrı'da da sürdürüldüğünü belirtti. Ziyarette her iki sendika temsilcisi karşılıklı başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret sonrasında Aktif Eğitimciler Sendikası Ağrı Temsilcisi İrfan Ölmez ile Türk Eğitim-Sen Ağrı Şube Başkanı Erhan Kılıç ziyaret anısına karşılık hediye sundu. İrfan Ölmez, bu tür sendika ziyaretlerinin devam edeceğini böylelikle karşılıklı dostluk bağlarının daha da pekişeceğini ifade etti.


HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum