Atama Bekleyen Öğretmen, İnşaata çalışırken elektrik akımına kapılarak vefat etti.

Atama Bekleyen Öğretmen, İnşaata çalışırken elektrik akımına kapılarak vefat etti.

Atama Bekleyen Öğretmen, İnşaata çalışırken elektrik akımına kapılarak vefat etti.

Mebpersonel.com -Özel Ataması yapılmayan Beden Öğretmeni Fedai Altun..23 yaşında.. Atanmadığı için çalıştığı inşaat işinde elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti. Vefat eden Fedai öğretmenin twitter hesabında yaptığı paylaşımlar ise gerçekten atama bekleyen tüm öğretmenlerin feryadını anlatırken umarız ki bu son olur...

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi Dilek mahallesinde bulunan trafonun dış cephe boyasını yapan Fedai Altun (23) kapıldığı yüksek gerilim nedeniyle hayatını kaybetti. Altun’un atanamayan öğretmen olduğu ve maddi zorluklar yüzünden inşaat işlerinde çalıştığı öğrenildi.

Geçimini sağlamak için memleketi Van’dan taşeron bir firma aracılığıyla Malatya’ya boya yapmak için gelen 23 yaşındaki atanamayan Beden Eğitimi öğretmeni Fedai Altun, Yeşilyurt ilçesi Dilek mahallesinde bulunan bir trafoda tadilat ve boya çalışması sırasında elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetti. Olay yerine hemen intikal eden sağlık ekipleri Altun'un hayata dönmesi için ilk müdahaleyi yapsa da Altun hayata tutunamadı.

Fedai öğretmen twitter hesabından en son 8 Ekim tarihinde inşaata çalışırken atmış olduğu twitter Alın size 83 puanın mükafatı (beden eğitimi) paylaşımı ise yürekleri sızlattırken bir başka paylaşımında da ise #Kaybeden60binolmayacak Beden eğitimi mezunuyum 80.55 puan aldım sizin yüzünüzden atanamıyorum .Aile baskısı yüzünden ağır şartlarda çalışmak zorundayım bunun vebalini acaba kim ödeyecek. Ben hakkımı size helal etmiyorum şeklinde paylaşımı oldu.

Mebpersonel.com olarak öğretmenimize Allahtan rahmet ve yakınlarına sabır diliyoruz.

İşte yürek yakan o paylaşımlar 123.png213123.pngfd42fvnxeame257.jpeg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.