2022 Özür Grubu Atamaları Ne Zaman Yapılacak ?( Eş ve sağlık durumu )

2022 Özür Grubu Atamaları Ne Zaman Yapılacak ?( Eş ve sağlık durumu )

2022 Özür grubu atamaları 15 tatilde yapılacak mı?

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Özür grubu atamaları ne zaman yapılacak? Öncelikle özür grubu atamaları eş ve sağlık mazeretlerine göre il içi ve il dışı olmak üzere yılda iki defa yapılmaktadır.7

2022 Özür grubu atamaları her sene olduğu gibi öncelikle 15 tatil dönenimde yapılacak. MEB tarafından şu ana kadar resmi olarak özür grubu atamaları için yayınlanan bir atama takvimi bulunmuyor. Fakat geçmiş yıllara baktığımızda 15 tatil olmadan önce duyurunun yapıldığı ve 15 tatilin başlamasıyla birlikte özür grubu atamaları sürecinin başladığını söyleyebiliriz.

Bu açıklamalar doğrultusunda baktığımızda 2022 Özür grubu atamalarının yarıyıl tatili başlangıcı olan 24 Ocak tarihinde başlayıp son bulacağı 4 Şubat'a kadar biteceğini ifade edebiliriz.

MEB Personel Facebook Grubumuza katılıp 2022 Özür grubu atamalarıile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

Facebook Grubumuza Katılmak İçin : Tıklayınız

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.