MEB Personel Genel Müdürlüğü Yeniden Yönetici Atamalarında Koordinasyonu Sağlayamıyor.

MEB Personel Genel Müdürlüğü Yeniden Yönetici Atamalarında Koordinasyonu Sağlayamıyor.

MEB Personel Genel Müdürlüğü Yeniden Yönetici Atamalarında Koordinasyonu Sağlayamıyor.

2022 Yeniden yönetici atama takvimi doğrultusunda EK-2 değerlendirme sonuçları 9 Mayıs 2022 tarihinde açıklanmaya başladı şu ana kadar 20 İl Müdürlüğü sonuçları açıklarken mesai bitimine kadar tüm illerin takvim çerçevesinde açıklaması bekleniyor.

Mebpersonel.com sitemizde 2022 MEB Müdür, Müdür Yardımcısı EK-2 Sonuçlarını Açıklayan İller haberimizde güncel olarak sonuçları açıklayan İl Müdürlüklerini anlık olarak takip edip yayınlamaktayız.

Şu ana kadar sonuçları açıklayan 20 İl Müdürlüğüne baktığımızda MEB Personel Genel Müdürlüğünce iller arası koordinasyonun sağlanamadığını görmekteyiz çünkü bazı iller sonuçları kamooyuna açık şekilde puanları toplu olarak yayınlarken bazı illerin ise sonuçları sorgulama bazında kişisel olarak açıklıyor.

MEB Personel İnstagrama katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL İnstagram KANALI İÇİN: TIKLAYINIZ

Örnek verecek olursak Gümüşhane, Sinop gibi iller sorgulama ile sonuç açıklarken diğer iller ise toplu liste halinde açıklamıştır.

MEB Personel Genel Müdürlüğü bu konuda üzerine düşüne görevi yapıp sonuçları sorgulama şeklinde açıklayan illerinde tıpkı diğer iller gibi Kişisel verileri korunarak puan bazında toplu liste olarak yayınlamasını sağlayıp gün içinde sonuçları açıklayacak il müdürlüklerinde de talimat verip 81 İl Müdürlüğünün aynı şartlar altında sonuçları açıklamasını sağlamalıdır.

Bu konudaki gelişmeleri mebpersonel.com sitemizde bulabileceksiniz.

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3 Yorum