Tarım kredi marketler ‘de büyük indirim!

Tarım kredi marketler ‘de büyük indirim!

Tarım Kredi Marketler ‘de tuvalet kâğıdı ve birçok üründe büyük indirimler başladı!

Hayatın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan tuvalet kâğıdı ve diğer pek çok ürün, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınızı ucuza karşılamak için en yakın markete hemen koşun!

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri tarafından duyurulan kampanya ile birçok ürün uygun fiyata satışa sunuldu. Özellikle tuvalet kâğıdı gibi günlük hayatta sıkça kullanılan ürünlerde yapılan indirimler dikkat çekiyor. Fırsatları değerlendirmek için acele edin!

İndirimli Ürünler Listesi

İşte Tarım Kredi Marketler ‘de bulabileceğiniz bazı indirimli ürünler:

  • Huub Ahşap Desenli 3'lü Askı: 64.90 TL
  • Blade Erkek Deodorant: 72.90 TL
  • Elit 3 Katlı 16'lı Tuvalet Kağıdı: 114.90 TL
  • 400 g TK Parçacıklı Yer Fıstığı Ezmesi: 44.50 TL
  • 500 g Marmarabirlik Elit Doğal Salamura Siyah Zeytin: 72 TL

Bu indirimli fiyatlar, Tarım Kredi Marketlerinde sadece 2 gün boyunca geçerli olacak. Dolayısıyla, bu fırsatları kaçırmamak için en yakın markete hemen uğramalısınız.

Hayatın vazgeçilmez ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamak için Tarım Kredi Marketlerini tercih edebilirsiniz. Tuvalet kâğıdı gibi temel ürünlerde yapılan indirimler, bütçenize katkı sağlayabilir ve alışveriş keyfinizi artırabilir. Ancak, kampanya süresini kaçırmamak için acele etmeyi unutmayın!

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.