Toyota’nın fiyatını gören bayilere koşuyor! Fiat Egea’ dan bile ucuz…

Toyota’nın fiyatını gören bayilere koşuyor! Fiat Egea’ dan bile ucuz…

Otomotiv sektöründe parlayan Toyota, ülkemizde pek çok vatandaşın ilgisini Corolla modeli ile çekiyor. Güncel yayınlanan fiyat listeleri incelendiğinde, Toyota Corolla modelinin bazı Fiat Egea Sedan modellerinden çok daha uygun olduğu görüldü.

Otomotiv yıldızlarından Toyota, Türkiye'deki otomobil pazarında Corolla modeli ile oldukça büyük bir ilgi topluyor. Son dönemde fiyat bilgileri yayınlanan Corolla modelinin, bazı Fiat Egea Sedan Lounge modellerinden bile çok daha uygun fiyata müşterisi ile buluştuğu gözlemlendi.

Bu model Fiat Egea’dan bile ucuza satılıyor!

Ülkemizde hızla artan otomobil fiyatlarına bakıldığından araç sahibi olmak isteyenlerin odak noktasından uygun fiyatı ve ilgi çeken özellikleri ile Toyota Corolla bulunuyor. Bu otomobil modeli, uygun fiyatlı olmasının yanında şık tasarımı ile yoğun ilgi görebiliyor. Ayrıca yayımlanan nisan ayı fiyat listelerine baktığımızda Toyota Corolla otomobil modelinin bazı Fiat Egea Sedan Lounge versiyonlarından çok daha ucuz olduğu görüldü.

Fiat Egea Sedan 2024 model yılı 1.6 M.Jet 130 HP DCT Lounge versiyon otomobilin fiyatı, kampanyalı haliyle 1.385.900 TL olarak açıklandı. Ayrıca Toyota Yenilenen Corolla 2024 model yılı 1.5 Vision Plus Multidrive S versiyon otomobil, 1.346.500 TL'den satışa sunuldu. Fiyatlara baktığımızda Fiat Egea'dan bile ucuz olarak görülen Yenilenen Corolla modelinin fiyatını görenler adeta bayilere yetişmeye çalışıyor.

Fiat Egea Sedan’ın güncel fiyat listesi 2024

Toyota Yenilenen Corolla otomobil modelinin bazı Fiat Egea Sedan Lounge modellerinden çok daha uygun fiyatlı olması, vatandaş tarafından her iki aracın da güncel fiyat listesinin merak edilmesine neden oluyor. Aşağıda hem Toyota Yenilenen Corolla hem de diğer otomobil modelinin 10 Nisan 2024 tarihli fiyat listesi bulunuyor;

Versiyonu: 1.4 Fire 95 HP. Şanzıman Tipi: Manuel. Yakıt Tipi: Benzinli. Fiyatı: 1.059.900 TL. Kampanyalı Fiyatı: 1.049.900 TL.

Versiyonu: 1.3 M.Jet 95 HP. Şanzıman Tipi: Manuel. Yakıt Tipi: Dizel. Fiyatı: 1.233.900 TL. Kampanyalı Fiyatı: 1.223.900 TL.

Versiyonu: 1.6 M.Jet 130 HP DCT. Şanzıman Tipi: Otomatik. Yakıt Tipi: Dizel. Fiyatı: 1.436.900 TL. Kampanyalı Fiyatı: 1.385.900 TL.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum