Bahçeşehir Koleji&Uğur Okullarından Öğretmen Maaşları Konusunda Açıklama

Bahçeşehir Koleji&Uğur Okullarından Öğretmen Maaşları Konusunda Açıklama

Bahçeşehir Koleji&Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel Öğretmen Maaşları Konusunda Açıklamalarda Bulundıu.

Bahçeşehir Koleji&Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel twitter hesabı üzerinden son günlerde kurumlarını yıpratmaya dair söylemler olduğunu olduğunu ve bu söylemlere itibar edilmemesi gerektiğini ifade ederek Bahçeşehir Koleji&Uğur Okulları öğretmenlerin maaşlarına dair açıklamalarda bulundu.

Bahçeşehir Koleji&Uğur Okulları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel;

Bir konuya açıklık getirmek isterim ki; tüm özel okullarda olduğu gibi bizim de sözleşme dönemimiz Eylül ayıdır ve zam oranımız enflasyon oranının altında kalmamıştır ve bundan sonra da kalmayacaktır.

Ayrıca, bu yıl içerisinde enflasyon karşısında öğretmenlerimizin olumsuz etkilenmesini en aza indirme düşüncesiyle yıl ortasında Ocak ayından itibaren tüm maaşlarda %10 iyileştirmeye gittik.


Her zaman ‘En değerli yatırım öğretmene yapılandır’ diyen lider eğitim kurumu olarak iyi işlerle anıldığımız bu dönemde kurumumuzu yıpratmaya yönelik söylemlere itibar etmeyiniz. Biz eğitim konuşmaya, öğretmen ve öğrencilerimizin başarılarıyla anılmaya devam edeceğiz.

screenshot-8.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.