İSG Son Durum Nedir? İSG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İSG Son Durum Nedir? İSG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İSG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak son durum nedir? ÖSYM tarafından gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği sınav sonuçları açıklandı mı? İşte ÖSYM İSG sınav sonuçları özel haberimiz..

ÖSYM akademik takvimine göre İSG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak adaylar tarafından merak ediliyor.

Ülkemizde çok sayıda kişinin İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olabilmek için katıldığı İSG sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak?

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İŞ Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı’nın sonuçlarının açıklanmasına oldukça kısa bir süre kaldı.

Aralık ayının 12’sinde gerçekleştirilen İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı’nın kısa ismi 2021 İSG/2 olup akademik takvime göre ne zaman açıklanacağı ilan edildi.

Sınava katılan tüm katılımcılar ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden sınav tarihinden itibaren 10 gün süre ile geçerli olmak üzere sınav kitapçıklarına erişebilecekler.

ÖSYM AİS’e sınava katılan adaylar Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaraları ve kendileri tarafından belirlenen parolalarla erişebilirler. Adayların sınav kitapçıklarına erişimi ise 10 gün sonra kısıtlanacaktır.

İSG SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hkeimlikği ve İŞ Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 2021 İSG/2 sonuçları ÖSYM tarafından yeni yılın ilk haftasında açıklanacak.

Adaylar 6 Ocak 2022 tarihinde İSG sınav sonuçlarına ÖSYM’nin resmi internet adresi üzerinden erişebilecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.