5 Şubat 2022 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

5 Şubat 2022 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

5 Şubat 2022 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

ATAMA KARARLARI

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı

Strateji Geliştirme Başkam Muhiddin ŞAHİN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Nadide YİĞİTELİ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 nci maddesi gereğince görevden alınmıştır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

- Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Birdal ÖZTÜRK,

- Kilis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Metin KAPLAN,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atanmıştır.

Gençlik ve Spor Bakanlığında açık bulunan Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Hayrullah Ozan ÇETİNER atanmıştır.

Helal Akreditasyon Kurumu Genel Sekreterliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Mustafa Süleyman BEŞLİ atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığın

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Araştırmaları Merkezi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Selami YAZICI atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında açık bulunan Denetim Hizmetleri Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Süleyman HACICAFEROĞLU atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü;

- I. Hukuk Müşaviri Ferit Cumhur DALKILIÇ,

- 2. Bölge Müdürü Şehabeddin GEDİKLİ,

- 3. Bölge Müdürü Selim KOÇBAY,

görevden alınmış,

- I. Hukuk Müşavirliğine Ercan ATASEVER,

atanmıştır.

4 Şubat 2022

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.