Eğitim Bir Sen üyesi arttı! Sayı 421.000’i geçti!

Eğitim Bir Sen üyesi arttı! Sayı 421.000’i geçti!

Memur Sen'e bağlı olarak eğitim bölümünde hizmet vermekte olan Eğitim Bir Sen Sendikası üye sayısında artışa gitti. Sendikanın üyeleri 25.000 artarak 421 bini geçti. Detaylar haberimizde…

Eğitim Bir Sen Sendikası Memur Sen'e bağlı olarak hizmet etmekte. Bu kapsamda sendikanın üyelerinden yaşanan artış dikkat çekti. Tam olarak 25.000 üye artışı yaşandı. Bu artış ile birlikte Eğitim Bir Sen’in üyeleri 421 bini geçti. Konu hakkında Genel Başkan Ali Yalçın bazı açıklamalarda bulundu.

Örgütlü gücümüz ve sorumluluğumuz büyüdü!

Son dönemde üye sayısında 25.000'den fazla artış yaşatan Eğitim Bir Sen genel başkanı Ali Yalçın'ın sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamanın detayları aşağıda belirtilmiştir.

“Kamu görevlileri sendikacılığın 32 yıllık köklü ve güçlü çınarı Eğitim Bir Sen olup bu yıl üye sayımızı 25.250 artırarak 421.671 kişiye kadar taşıdık. Eğitim çalışanlarının ve milletimizin hizmetindeyiz.

Türkiye’nin en büyük sendikası olmamıza Emek, Ömür ve Gönül veren herkese teşekkür ediyor, teşkilatımızı yürekten kutluyorum.” İfadesinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.