Qnb Finansbank'tan müşterilerine özel düşük faizli kredi fırsatı

Qnb Finansbank'tan müşterilerine özel düşük faizli kredi fırsatı

Qnb Finansbank'tan müşterilerine özel düşük faizli kredi fırsatı

QNB Finansbank, yeni müşterilerine özel olarak sunduğu kredi fırsatıyla dikkat çekiyor. Bu özel teklif kapsamında aylık %3,99 faiz oranıyla kredi imkanı sunulmaktadır. Ayrıca, başvuran müşteriler için yıllık maliyet oranı %85,63'tür ve bir defaya mahsus 287,00 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Ancak, bu tekliften yararlanabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır.

Faiz Oranları ve Ödeme Koşulları

QNB Finansbank'ın sunduğu bu özel kredi fırsatında aylık %3,99 faiz oranıyla krediler sunulmaktadır. Örnek ödeme planına göre, 50.000 TL için aylık ödeme tutarı 5.700,92 TL olup, toplam geri ödeme ise 68.698,54 TL olarak belirlenmiştir.

Başvuru Koşulları ve Belgeler

Kredi başvurusu için belirli belgelerin sunulması gerekmektedir. Kimlik belgesi, güncel adres belgesi, gelir belgesi ve SGK hizmet dökümü gibi belgeler başvuru esnasında talep edilmektedir. Ayrıca, 12 ayı aşan kredilerde yaş, cinsiyet ve sağlık durumuna bağlı olarak değişen prim tutarlarıyla hayat sigortası yapılması ve kredi miktarının binde 575'i oranında dosya masrafı alınması öngörülmektedir.

Enpara Müşterilerine Özel Avantajlar

Enpara müşterileri için ise %0 faiz oranı mevcuttur. Ancak, bu faizsiz kredi avantajından yararlanabilmek için öncelikle bir görüntülü görüşme yapılması gerekmektedir.

Başvuru Süreci

Kredi başvurusu için hemen başvurabilirsiniz. Başvuru süreci oldukça kolay ve hızlıdır. Başvuru formunu doldurarak gerekli belgelerle birlikte şubeye başvurabilir ya da online başvuru yapabilirsiniz.

Kaynak:ogretmenlericin.com

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum