Rakam birden fırlayacak… Emekli promosyonu için 25.000 TL

Rakam birden fırlayacak… Emekli promosyonu için 25.000 TL

Rakam birden fırlayacak… Emekli promosyonu için 25.000 TL

Gelecek yıl yeni bir promosyon dönemi daha başlıyor. 2023 Mart milat olacak ve ödemelerle ek gelir sağlanacak. Bu doğrultuda gözler şimdi gelecek yılın ilk aylarına çevrildi. Emekli promosyonu için 25.000 TL avantajı! 2023 Mart milat olacak. Rakam birden fırlayacak. Emekli promosyon hala gündemden düşmüyor. Milyonlarca emekli promosyon ödemesini aldı. Henüz taahhüt süresi dolmayanlar ise yeni dönemi bekliyor. Son günlerde gelecek yıl promosyon ödemelerinin daha da yükseleceği iddiası heyecan yarattı. 13.6 milyon emekli gelecek yıl ödemelerin ne kadar olacağı konusunda yapılacak açıklamalara odaklandı.

9.000 TL’YE ULAŞTI

Bankaların son yaptığı duyurularla birlikte en düşük promosyon ödemesi 7.500 TL olurken yüksek seviye 9.000 TL’ye ulaştı.

25.000 TL İDDİASI ORTAYA ÇIKTI

Ortaya atılan son iddialara göre 2023 Mart milat olacak ve ödeme miktarı 25.000 bin TL’ye ulaşacak.

SEKTÖRDEKİ İSİMLER AÇIKLADI

Banka sektöründen bazı temsilciler bu rakamın görülebileceği konusunda açıklamalar yapıyor.

HENÜZ NET DEĞİL…

Ancak henüz net bir gelişme olmadığını da belirtmek gerekiyor. Zira bankaların emekliye bu promosyonu verdikten sonra bir kar edip etmeyeceği akıllarda yerini alıyor.

edirnejethaber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.