İlçe Milli Eğitim Müdürü göreve başlama mesajı yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü göreve başlama mesajı yayınladı

İlçe Milli Eğitim Müdürü göreve başlama mesajı yayınladı

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Doğan Nurses getirildi.

Van'ın Edremit ilçesinde Milli Eğitim Müdürü değişikliği yaşandı.

Dün Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde değişim yaşandığına dair haber yapmıştık.

İşte o haber:

Edremit yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Doğan Nurses, göreve başlama mesajı yayınladı.

01124047-whatsappimage20240531at15-12-23.jpg

Sayın Nurses şunları söyledi:

''Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz , hepiniz için önemli bir sınavın arifesindeyiz. Hepiniz yıl boyunca çok çalıştınız, emek verdiniz, ter döktünüz. Sınavda elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza eminiz. Ama bizim için asıl önemli olan, sınav sonuçlarınız değil sizin varlığınız ve umut dolu gülümsemenizdir.

Bu süreçte öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi için çaba harcayan öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyorum. Kıymetli velilerimiz bu süreçte sizlerin de emeği ve desteği yadsınamaz. Sınav sonrasındaki süreçte de evlatlarınızın yanında olup onlara en iyi desteği vereceğinizden şüphem yok. LGS'ye girecek öğrencilerimize emeklerinin karşılığını alarak hedeflerine ulaşabilmeleri temennisiyle başarılar diliyor; sınavda görev alacak öğretmen, idareci ve personelimize kolaylıklar diliyorum.''

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.