İlksan'dan Öğretmenler İçin Uygun Araç Kampanyası

İlksan'dan Öğretmenler İçin Uygun Araç Kampanyası

İlksan'dan Öğretmenler İçin Uygun Araç Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı İLKSAN Genel Müdürlüğü 61. Araç KampanYASI 21.09.2022 tarihinde saat 10:00 'da CITROEN marka araçlar ile başlayacaktır.

21.09.2022 tarihinde saat 10:00 'da CITROEN marka araçlar ile İLKSAN 61. Araç Kampanyası başlayacaktır.

Kampanya 29.09.2022 tarihinde saat 17:00'da sona erecektir. Araç bedelinin tamamını nakit olarak ödemede zorlanan İLKSAN Üyeleri, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 80.000,00 (Seksenbin) TL’ye kadar olan kısmını İLKSAN’ dan genel ikraz olarak kullanabilecektir.

Genel ikraz borcu devam eden İLKSAN üyelerinin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyelerin (muvafakatname olması halinde De-Ha AŞ’ nin) hesabına aktarılır. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.ilksan.gov.tr’ den veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir.

Araç fiyatları aşağıda ki gibi olacak www.mebpersonel.com

screenshot-18.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

30 Yorum