O öğretmenler 58 bin TL ödeme alacak! İşte rekor ödemeyi alan öğretmenler…

O öğretmenler 58 bin TL ödeme alacak! İşte rekor ödemeyi alan öğretmenler…

Öğretmenlerin alacağı promosyon ödemelerine, rekor rakam geldi! Yeni anlaşmanın yapıldığı o ilçedeki öğretmenler ve Milli Eğitim çalışanlarının alacağı promosyon ödemesi dudak uçuklattı. İşte detaylar…

Geçmiş promosyon ödemeleri arasından son dönemin en büyük rakamı o öğretmenler için geldi. Mevcut promosyon anlaşmalarının tüm rakamlarını geride bırakan yeni anlaşma öğretmenler için büyük bir fırsat oluyor. Bu seneye kadar en fazla 25 bin TL olarak belirlenen promosyon anlaşmaları bu sene rekor üstüne rekorla geliyor. Yeni bir anlaşma ile o ilçenin öğretmenlerine ve milli eğitim çalışanlarına 58 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Peki bu ilçe neresi? Hangi öğretmenler rekor ödemeyi alacak?

Maaşlarının iki katı promosyon ödemesi!

Bu seneye kadar verilen promosyonlardan en fazlası 25 bin TL olarak kaydedilmişti. Son günlerde öyle bir teklif geldi ki duyanların dudağını uçuklattı. O ilçedeki öğretmenler için belirlenen rakam tam olarak 58 bin TL oldu.

Geçtiğimiz aylarda ilk önce 40 bin TL daha sonra ise 50 bin TL olarak gündeme gelen en yüksek promosyon anlaşmasına yeni bir soluk geldi. Bu anlaşma ile öğretmenler maaşlarının iki katı promosyon ücreti alarak ekonomik anlamda rahatlama yaşayacaklar.

58 bin TL’lik promosyon!

Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Çiçek tarafından yapılan yeni paylaşım ile öğrenilen detay ilçedeki öğretmenleri sevindirdi. İlçede görev yapan öğretmenlerin ve İlçe Milli Eğitim Çalışanlarının alacağı promosyonu duyuruldu.

Açılan promosyon ihalesine tüm bankaların arasından 58 bin TL ile en yüksek teklifi veren Akbank ihalenin sahibi oldu. 58 bin TL’lik büyük promosyon rakamı ise bu zamana kadar imzalanmış en yüksek rakam olarak rekor olarak kayıtlara geçti.

HABERE YORUM KAT

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum