Öğretmen çocuğuyla dehşeti yaşadı! Restoranda Dogo terörü

Öğretmen çocuğuyla dehşeti yaşadı! Restoranda Dogo terörü

Öğretmen çocuğuyla dehşeti yaşadı! Restoranda Dogo terörü

Sibel Güven ve 4 yaşındaki kızı Ece, Samsun'da gittikleri bir mekanda Dogo Argentino cinsi 2 köpeğin saldırısına uğradı. Kızının üstüne kapanan Güven'in vücudunda derin ısırık izleri oluştu.

Samsun Atakum'da Sibel Güven (39) ile kızı Ece Güven (4), okul etkinliği için gittikleri restorandan çıkışta 2 Dogo Arjantin cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Anne Güven, kızını korumak için üzerine kapandı. Defalarca kez ısırılan anne-kız hastaneye kaldırıldı. Taburcu olan Sibel Güven, saldırı anını şöyle anlattı: "Mekan sahibinin köpekleri bizi görür görmez saldırdı. Önce kızımın kafasını tuttular. Bir şey yapamayacağımı anlayınca kızımın üzerine yattım. İçerden kimse çığlıklarımı duymamış. O sırada bir çalışan şans eseri arabasından iniyormuş, yardıma koştu. Göz kapağım yırtıldı. Yanağımda ısırık, kafamda diş izleri var. Kolum parçalandı. Kızımın omzunda, kalçasında yırtıklar, koltuk atında dikişler var."

7777-03102022ea635c1e.webp

KÖPEKLER HÂLÂ ORADA

Saldırıdan kızıyla yaralı kurtulan anne Güven, "Olaydan sonra mekan hâlâ açık kalmış. Mekanın kapatılmasını istiyorum. Köpekler de hâlâ orada" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.