Öğretmenlerin 15 Tatil Seminer Programı (ÖBA) Belli Oldu

Öğretmenlerin 15 Tatil Seminer Programı (ÖBA) Belli Oldu

Öğretmenlerin Şubat Tatilinde ÖBA üzerinde Katılacağı Seminerler Belli Oldu.

24 Ocak – 04 Şubat 2022 yarı yıl tatilinde, Bakanlığımıza bağlı her derece ve türdeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlere yönelik olarak Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) www.oba.gov.tr adresi üzerinden uzaktan hizmet içi eğitim faaliyetleri düzenlenecektir.

Öğretmenler MEBBİS veya e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak ekte yer alan hizmet içi eğitim faaliyetlerine isteğe bağlı olarak katılım sağlayabileceklerdir.

Bu eğitimler hizmet içi eğitim kapsamında düzenlenecek olup eğitimi tamamlayan öğretmenler MEBBİS Hizmet içi Eğitim Modülü üzerinden sertifikalarını alabileceklerdir.

Resmi yazı ve Hizmetiçi Eğitim Faaliyetlerini pdf olarak indirmek için TIKLAYINIZ

Öğretmenlerin Şubat Tatilinde Katılacağı Seminerler

 1. İklim Değişikliği ve Çevre Eğitimi Semineri – Doç. Dr. İzzet ARI
 2. Atık Yönetimi ve Sıfır Atık Semineri – DenizTemiz Derneği Derneği İşbirliğinde, Çağıl TOPARLAK ALKAN, Dağhan Mehmet YAZICI, Ersin ÖZER
 3. Fikrî ve Sınai Mülkiyet Hakları Semineri – Dr. Ayşe Göksu KAYA ÖZHAN, Gülçin HASPOLAT SAYMAZ ve Seçil COŞKUN
 4. MEB Personeline dair canlı olarak en güncel ve hızlı haberi anından almak için mebpersonel.com sitemizi Takip Et özelliğini kullanabilirsiniz.

 5. Kütüphane Organizasyonu ve Kullanımı Semineri – Doç. Dr. Nevzat ÖZEL
 6. İlk Yardım Uzaktan Eğitimi Semineri – Prof. Dr. Doğaç Niyazi ÖZÜÇELİK
 7. Geçici Koruma Statüsündeki Çocuklara Rehberlik Hizmetleri Semineri – Dr. Merve ÖKTEN
 8. Geçici Koruma Altındaki Çocuklarla Psikolojik Danışma Becerileri Semineri – Dr. Ali Zafer SAĞIROĞLU, Dr. Asu ALTUNOĞLU, Dr. Asu ALTUNOĞLU, Dr. İbrahim Halil YILMAZ, Prof. Dr. Dilek Yelda KAĞNICI ve Prof. Dr. Cem Ali GİZİR
 9. İngilizce Dil Sistemi Öğretim Becerilerinin Geliştirilmesi Semineri – Ally KENSINGTON, Raff CUTOLO, Laura MOULTON
 10. Dijital Becerilerin Geliştirilmesi Semineri – Onur BAYGINER, Beytullah ÇİÇEK, Umut KARAMAN, Murat KOÇALİ, Sebahattin SOYLU, Yasin ÇORAKLİ ve İlker CANDAN
 11. Etkinlik Temelli Ders Tasarımı – Burcu SEL
 12. MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

  MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.