Okulların tatil edildiği iller ve ilçeler 20 Kasım 2023 Pazartesi!

Okulların tatil edildiği iller ve ilçeler 20 Kasım 2023 Pazartesi!

Olumsuz hava koşulları sebebiyle okulların tatil olduğu il ve ilçeler haberimizde...

MEB PERSONEL/Özel Haber Eğitim ve Öğretim yılının ilk ara tatilinin ardından 20 Kasım Pazartesi günü ilk ders zili çalınacak. Yurdun neredeyse tamamında gün boyunca görülen olumsuz hava koşulları sebebiyle art arda tatil haberleri gelmeye başladı. Valilikler tarafından yapılan resmi açıklamalara göre 20 Kasım Pazartesi 2023 tarihinde okulların tatil edilen iller ve ilçeler;

Bolu: İlimiz genelinde yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü ilimiz genelinde tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de 20 Kasım 2023 tarihinde 1 (bir) gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Zonguldak: Zonguldak il genelindeki olumsuz hava koşulları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumunda (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretimi bir gün süreyle verilmektedir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelde 20 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İstanbul: Olumsuz hava koşulları nedeniyle Şile 20 Kasım Pazartesi ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün süre ile ara verilmiş, ilçede kamuda hamile, engelli ya da kronik hastalık olarak çalışan kamu personeli idari izinli sayılacaktır.

Düzce: Bölgemizde devam eden hava koşullarının değerlendirilmesinde; Akçakoca ilçemizde kuvvetli yağış ve fırtına, Yığılca ilçemizde ise yoğun kar yağışının günlük yaşamı olumsuz etkilediği ve etkilerinin yarında devam edeceği ön görüldüğünden;

Akçakoca ve Yığılca İlçelerimizde 20 Kasım 2023 Pazartesi günü için eğitim-öğretime 1 gün süreyle ara verilmesi ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin idari izinli sayılmaları,

Bugün ki hava koşulları ve yarın ki tahminler çerçevesinde İl merkezi ve diğer ilçelerimizde eğitim/öğretime devam edilmesi, kararlaştırılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bartın: Amasra Kaymakamlığının aldığı karar gereği; ilimiz Amasra ilçesinde yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi(yarın) tüm resmi özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir.

Alınan karar sadece Amasra ilçemiz içindir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Karabük: Eflani ve Eskipazar ilçelerimizde kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü taşımalı eğitim ve öğretime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.