Promosyon Güncellemesi Yapan İl ve İlçe  Milli Eğitim Müdürlükleri Güncel Liste

Promosyon Güncellemesi Yapan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Güncel Liste

Promosyon Güncellemesi Yapan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Güncel Liste

Promosyon Güncellemesi Yapan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Gün geçtikçe açıklanan rekor promosyon ücretleri karşısında önceki aylarda veya yıllarda yapılan promosyon anlaşmaları düşük kaldı. Hal böyle olunca da kamu çalışanları haklarını korumak için bu anlaşmaların revize edilmesini talep ediyor.

Mebpersonel.com olarak bu sayfamızda promosyon güncellesi yapan İl ve ilçe milli eğitim müdürlüklerini derlemeye çalışacağız.

Şu ana kadar İl Milli Eğitim Müdürlüğü bazında Siirt ve Maraş İl Milli Eğitim Müdürlükleri promosyon anlaşmalarını güncelledi. Bundan sonra yapılan yeni güncelleme anlaşmalarını bu sayfamızdan takip edebilir ve bu konuda ki gelişmeeri de sizler gerek yorum gerekse mail olarak mebpersonel.com sitemize yazabilirsiniz.

Promosyon Güncellemesi Yapan İl Milli Eğitim Müdürlükleri 2 İL

1) Siirt

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü önceki aylarda imzalamış olduğu 7600 lira promosyon anlaşmasını iptal ederek yeni bir anlaşmaya imza attı.

Yapı Kredi ile 3600 personel için imzalanan yeni anlaşmaya göre personeller 3 yıl için 22 bin lira ücret alacaklar.

Daha önce 26.01.2022 tarihinden itibaren 3 yıl süre ile yapılmıştı.

2) Kahramanmaraş

6800 lira anlaşmaya imza atan il milli eğitim müdürü yapılan görüşmeler neticesinde miktarın revize edildiğini duyurdu.

''Kahmamanmaraş İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Onikişubat, Dulkadiroğlu ve Türkoğlu İlçe Millî Eğitim Müdürlükleri bünyesinde bulunan personellerin maaş promosyon ücreti, yapılan görüşmeler neticesinde 23.406,5 TL olarak revize edilmiştir.''

3 ?

İlgili Haberler
HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

15 Yorum