Veliler, okul müdürü hakkında soruşturma başlatılsın istedi

Veliler, okul müdürü hakkında soruşturma başlatılsın istedi

Veliler, okul müdürü hakkında soruşturma başlatılsın istedi

Okulda İhmal Can Alıyordu. Velilerin uyarılarına rağmen düzeltilmeyen çitlerin sivri kısımları, bir çocuğu neredeyse gözünden ediyordu. Çitlerin sivri kısmı küçük çocuğun yüzünü parçaladı. 7 dikiş atıldı.

Samsun'un İlkadım ilçesi Kalkanca İlkokulu'nun bahçesinde yer alan çitlerin üzerinde ve yanlarında sivri kısımlar yer alıyor. Çocukların oyun oynadığı alanda yer alan çitlerin düzeltilmesi konusunda velilerin uyarılarına rağmen adım atılmaması, bir öğrenciyi gözünden ediyordu.

YÜZÜ PARÇALANDI 7 DİKİŞ ATILDI
Bir öğrenci, bahçede oyun oynadığı sırada çitin sivri kısmı yüzünü parçaladı. Derin yarık oluşan kısıma cerrahi operasyonla 7 dikiş atıldı. Büyük acı ve travma yaşayan çocuk, büyük acılara rağmen okulunu aksatmadı ve programlara katıldı.

ÖNLEM ALINMADI İDDİASI
Yaşanan bu olaya rağmen okulda gerekli önlemlerin okul yönetimince alınmadığı öne sürüldü. Okula çocuklarını gönderen veliler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne çağrı yaparak önlem alınmasını ve konu ile ilgili soruşturma başlatılmasını talep etti.

Bir öğrenci, bahçede oyun oynadığı sırada çitin sivri kısmı yüzünü parçaladı. Derin yarık oluşan kısıma cerrahi operasyonla 7 dikiş atıldı.

Okula çocuklarını gönderen veliler, İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne çağrı yaparak önlem alınmasını ve konu ile ilgili soruşturma başlatılmasını talep etti.

Zekeriya FIRAT/Hedefhalk

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

33 Yorum