Bakan Özer Canlı Yayında Öğretmenlik Meslek Kanununu Paylaşır Mı?

Bakan Özer Canlı Yayında Öğretmenlik Meslek Kanununu Paylaşır Mı?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer canlı yayında soruları cevaplayacak en çok merak edilen konusu ise öğretmenlik meslek kanunu

Bilindiği üzere Bakan Mahmut Özer TBMM MEB Bütçesi görüşmelerinde Öğretmenlik meslek kanununun Aralık ayı içerisinde meclise sevk edileceğin duyurmuştu.

TBMM geçtiğimiz günlerde ise 4 Ocak 2021 tarihine kadar tatile girdiğinden ötürü Öğretmenlik Meslek Kanununda buna bağlı olarak Aralık ayında gündeme gelemeyeceğini mebpersonel.com sitemizde Meclis ara verdi Öğretmenlik Meslek Kanunu Ocak ayına kaldı özel haberimizde siz değerli okurlarımıza aktarmıştık.

Öğretmenlik meslek kanunu Bakan tarafından bugün kamuoyuna açıklanır mı?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer bugün saat 13:15'te Kanal 7 Başkent Kulisi programı Canlı Yayında Soruları Cevaplayacak bilgisinden sonra MEB teşkilatı başta olmak üzere tüm il milli eğitim müdürlükleri ve buna bağlı tüm okulların ve eğitimcilerin sosyal medya hesaplarında Bakan Mahmut ÖZER'İN canlı yayında soruları cevaplayacağına ilk defa geniş bir çalışma yapıldığı görülüyor.

fhelhrdwuaqvxya.jpeg

Bu gelişmeler doğrultusunda Aralık ayının son günlerine girdiğimiz bu günlerde Bakan Mahmut ÖZER TBMM Bütçe görüşmelerinde Öğretmenlik Meslek Kanunun Aralık ayında açıklanacak açıklaması da göz önüne alındığında Bakan Mahmut Özer'in bugün ki canlı yayında öğretmenlerin büyük bir merakla beklediği öğretmenlik meslek kanununu tüm kamuoyu ile paylaşmasını beklemekteyiz.

Tüm gelişmeleri en güncel ve hızlı bir şekilde her zaman olduğu gibi mebpersonel.com sitemizden takip edebilirsiniz.

MEB Personeline dair canlı olarak en güncel ve hızlı haberi anından almak için mebpersonel.com sitemizi Takip Et özelliğini kullanabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.