MEB'den Bakan Mahmut Özer'in eşinin ismine sansür.

MEB'den Bakan Mahmut Özer'in eşinin ismine sansür.

MEB'den Bakan Mahmut Özer'in eşinin ismine sansür.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer Resmî temaslarda bulunmak üzere Katar'da bulunuyor. Bakan Özer'in Katar ziyareti hakkında meb.gov.tr adresinde yer alan 11 Nisan 2022 Saat 19.40'ta "Bakan Özer, Katar'da Öğretmenler Ve Türk Vatandaşlarla İftarda Buluştu" başlıklı haberde "Bakan Özer, eşi Nebahat Özer ve beraberindeki heyetle DOHA Büyükelçisi Mustafa Göksu tarafından düzenlenen iftar programına katıldığı " ifade edildi.

MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü internet sitesi http://abdigm.meb.gov.tr/ adresinde 12 Nisan 2022 Saat 10:55'te aynı başlık ve içerikle yer alan " BAKAN ÖZER, KATAR'DA ÖĞRETMENLER VE TÜRK VATANDAŞLARIYLA BULUŞTU" haberinde ise Bakan Mahmut Özer'in eşi Nebahat Özer ismi sansürlenerek "Bakan Özer, beraberindeki heyetle DOHA Büyükelçisi Mustafa Göksu tarafından düzenlenen programa katıldı." şeklinde yayına verildi.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü yetkililerin meb.gov.tr adresinde bulunan bu haberi alıp Bakan Bey'in eşinin ismimi neden sildiğine bir anlam verilmezken konu ile ilgili mebpersonel.com sitemize açıklama yapılması halinde siz değerli okurlarımıza bu sayfadan gelişmeleri aktaracağız.

MEB.GOV.TR adresindeki haber 11 Nisan 2022 Saat 19.40

meb.png

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü sayfasında yer alan haber 12 Nisan 2022 Saat 10:55'

abdigm.png

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum