Atama Bekleyen Öğretmenler Ulus Meydanında Toplanıyor

Atama Bekleyen Öğretmenler Ulus Meydanında Toplanıyor

Atama Bekleyen Öğretmenler Seslerini Duyurmak İçin Toplanıyor. Detaylar Haberimizde...

Milli Eğitim Bakanlığı her sene öğretmen ataması gerçekleştiriyor. 2023 KPSS puanı ile öğretmen atamaları henüz yapılmadı. Hayallerine kavuşmak, seslerini duyurabilmek için toplanıyorlar... Atama bekleyen öğretmenler mülakata hayır demek ve kontenjan taleplerini duyurmak için Ankara Ulus Meydanında 18 Kasım 2023 tarihinde saat 13.00'da bir araya gelecek. Tüm şehirlerden katlım sağlanması bekleniyor.

Mülakata Hayır!

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin öğretmen atamalarında mülakatla ilgili yeni bir düzenleme yapılacağını açıklamıştı. Buna göre 45 dakika sürecek mülakat video kaydına alınacak rastgele seçilmiş bir konuyla ilgili ders anlatılmasını beklenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Seçim öncesinde kamuya personel alımlarında mülakatı kaldıracağız sözüne güvenen öğretmenler Mülakata Hayır mesajını verecek....

Genel Kontenjan Talebi

Öğretmen atamalarında genel alım sayısına bağlı olarak tüm branşların kontenjan sayılarında değişimler yaşanacak. Tek Yürek olan öğretmenler genel alım sayısının artmasını talep edecek.

MEB PERSONEL/ Özel Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

5 Yorum