Hükümetten Yeni Zam Teklifi 3.5+3.5

Hükümetten Yeni Zam Teklifi 3.5+3.5

Hükumet 2012 için 3.5+3.5 , 2013 için ise 2+3 önerdi. Memur Sen Bsk. Gündoğdu sert tepki verdi görüşmelere araveriliyor..

 Hükümet 2012 için memur maaş zammı teklifini yüzde 3,5+3,5 olarak sundu.

 
Memur Başk. Gündoğdu eğer üçüncü teklifiniz 4+4 olacaksa ara vermeyelim toplantıyı bitirelim dedi..Bu teklifler müzakereyi sürdürecek teklifler değil. Eğer 4.5+ 4.5 olacaksa görüşmeleri sürdürelim. Yoksa bir anlamı yok  dedi..

Toplu Sözleşme masasından anlık bilgi aktarmaya devam ediyoruz. Memur Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU Bakan FARUK ÇELİK' e çok sert çıktı.Toplu Sözleme Masasından Canlı Bilgiler burada.
 
  
Toplu Sözleşme masasından anlık bilgi aktarmaya devam ediyoruz. Memur Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU Bakan FARUK ÇELİK' e çok sert çıktı.
 
Görüşme arasında kameraların karşısına çıkan Memur Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu hükümetin yeni teklifinin de yeterli olmadığını söyledi.
“Yeni teklif müzakere edilecek kadar bile değil. Kamu işverenin yeni, uzlaşmacı bir teklifle gelmesini bekliyoruz” diyen Gündoğdu, “Yarın sabah 08:00’e kadar mücadelemiz sürecek” ifadelerini kullandı. Memur Sen Genel Baskanı Ahmet Gündoğdu, Sayın Bakan bosa vakit geçirmeyelim "Hazırladığınız Teklifi Görelim" lütfen dedi. 

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.