Sağlık-Sen Başkanı Memiş güven tazeledi

Sağlık-Sen Başkanı Memiş güven tazeledi

Sağlık-Sen 1. Olağanüstü Kongresi sonucunda, Metin Memiş güven tazeleyerek, yeniden genel başkan seçildi. 25 Ağustos'ta Başkent Öğretmenevi'nde yapılan kongrede, Metin Memiş ve Mustafa Kulluk'un iki liste halinde, Mehmet Güner Erdoğdu ise bağımsız aday olarak yarıştı. Memiş, mevcut oyların 130'unu alırken, Mustafa Kulluk ise 87 oyda kaldı. Kongrenin sonunda söz alan Memiş, delegelere teşekkür ederek, kazanan tarafın Sağlık-Sen olduğunu vurguladı. Sağlık-Sen'in, gücünü sağlık çalışanları için kullanmaya devam edeceğini belirten Memiş, yeni yönetim kurulu üyeleri, Mustafa Kulluk ve diğer adaylarla birlikte birlik mesajı verdi.

Kongrenin sonucu Sağlık-Sen Genel Merkez Yönetim Kurulu’nun yeni isimleri ise şöyle: Genel Sekreter Semih Durmuş, Genel Mali Sekreter Mustafa Örnek, Genel Teşkilat Sekreteri Kemal Çırak, Genel Basın ve İletişim Sekreteri Mutlu Kaya, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri Ekrem Yavuz, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Aziz Aslan.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.