2022 Ocak Ayı Özür Grubu Atamaları Başvuruları başladı

2022 Ocak Ayı Özür Grubu Atamaları Başvuruları başladı

2022 Özür Grubu Atamaları Başvuru Takip Sayfası

Özür grubu atamaları tercih başvuruları bugün itibari ile başlıyor.

Özür grubu atamalarında 1.aşama sonrası öğretmenler tarafından yapılan başvurulardan onaylananlar Özür grubu atamalarında tercih yapabilecek.

12 Ocak 2022 (Saat 17.00) tarihine kadar sürecek olan özür grubu atamaları tercih başvuruları mebbis.meb.gov.tr adresi üzerinden yapılabilecek.

2022 Ocak Ayı Özür Grubu Atamaları Başvuru Takip Sayfası

Özür Grubu Atamaları Tercih Edilebilecek Okul Listeleri (7-12 Ocak 2022)

Özür grubu atama sonuçları 14 Ocak 2022 tarihinde açıklanacak.

2022 yarı yıl Özür grubu atama tercihleri sonrası yerleşemeyenler için geçmiş yıllardaki gibi il ve ilçe emri verilecek mi ? mebpersonel.com olarak bu konuda hakkında ayrıntılı haberleri önümüzdeki süreçte bulabileceksiniz.

MEB Personeline dair canlı olarak en güncel ve hızlı haberi anından almak için mebpersonel.com sitemizi Takip Et özelliğini kullanabilirsiniz.

Özür grubu atamalarına dair MEB Personel Telegram kanalına katılıp konu ile ilgili en güncel ve hızlı gelişmelerden haberdar olabilirsiniz Ve sohbet bölümünde sorularınızı sorabilirsiniz.

MEB PERSONEL TELEGRAM KANALI İÇİN: https://t.me/MebPersonel

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebpersonel.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

1 Yorum